باهوشترین فرد جهان

کد لینک باکس
شرایط فروش فوری ایرانخودرو
شرایط پیش فروش ایرانخودرو
آهنگ فیلم حضرت یوسف
زیباترین دختر و پسر جهان
باهوشترین حیوان جهان
دعاهای مشکل گشا
تجلی اراده و استقامت
پولدارترین های جهان
پولدارترین مرد ایران
معذرت خواهی
دویدن رو اعصاب
خصلت دروغگویان
پرسپولیس زلزله
آهنگ گلادیاتور
پخش زنده
فال آنلاین
چت آنلاین
طالع بيني
معمای انیشتین
معمای بیل گیتس
یه تست جالب
تست آنلاین آلزایمر
روانشناسی ها
تست روان شناسي
تست هوش
iq...iq...iq
جدول حل کنیم
دختر بودن یعنی
دنیای فیلم و کلیپ
منشور کوروش کبیر
محسن یگانه ... فداکاری
مختارنامه ... لالایی
واقعا جالب
قیمت سکه آنلاین
دعای داریوش کبیر
دانستنی های باحال
لینکهای دیدنی و زیبا
عکس جالب و خنده دار
جملاتی زیبا از انیشتین
گرانترین خانه در ایران
باهوش ترین فرد جهان
برنامه امروز شبکه یک
برنامه امروز شبکه دو
فعالسازی آهنگ موبایل
فکر پلید دخترهای امروزی
آیا بیل گیتس ورشکست میشه؟
دوچرخه های عجیب غریب
ماهی های عجیب غریب
خطرناکترین جاده جهان
دختر مغناطیسی
دعوا تو مجلس
زیباترین چشم جهان
مفاهیم بنیادین بورس
آپلود عکس
شگفتی های جهان
تصاویر متحرک
جک
آهنگ کارتون های قدیمی
جن
نوابغ ایرانی
ملکه جدید انگلستان
پر درآمدترین فوتبالیست
ترفندهای ویندوز
متولدین همین ماه
ماسین احمدی نژاد
شکست سکوت احمدی نژاد
اصول شیک پوشی
آموزش جنسی
بالا رفتن پیج رنک
نرخ سود بانکهای ایرانی
هیکل قشنگ
ماجرای احمدی و رهبری
پیامک های جالب
ماجرای بن لادن
شغل شخصیتهای معروف


دختر ۱۱ ساله با بالاترین ضریب هوشی دنیا حتی بالاتر از بیل گیتس و اینشتین

او دختری ۱۱ ساله است و همانند بسیاری از هم سالانش از بازی و تفریح کردن لذت می‌برد. هرچند ویکتوریا کوی(Victoria Cowie))

می‌گوید همانند همه هم سن و سالانش است اما او با همه افراد یک تفاوت بزرگ دارد و آن هم ضریب هوشی فوق العاده‌اش است.

این دختربچه ۱۱ ساله پس از تستی که در «منسا» (سازمان افراد با ضریب هوشی بالا) نشان داد که از افرادی چون اینشتین، استفان هاوکینگ و بیل گیتس باهوش تر است.

ویکتوریا کوی با ضریب هوشی ۱۶۲ در حال حال حاضر بالاترین ضریب هوشی در جهان را از آن خود کرده است.

اینشتین، استفان هاوکینگ و بیل گیتس با ضریب هوشی ۱۶۰ پیش از این باهوش ترین افراد جهان محسوب می‌شدند

پس از این نتیجه از سوی چهار مدرسه از مدارس سطح اول جهان برای این دختربچه پیشنهاد بورس تحصیلی مطرح شده است.

ویکتوریا در این باره می‌گوید: «وقتی از نتیجه تست باخبر شدم خودم هم تعجب کرده بودم.

برایم خیلی جالب است که هوش من را با افراد بزرگی چون اینشتین و بیل گیتس مقایسه می‌کنند اما مسئله مهمی که وجود دارد این است که هرچند هوشم از بقیه بالاتر است اما از کوچک ترین لحظات زندگی ام لذت می‌برم. پازل حل کردن را خیلی دوست دارم و زمانی که بزرگ تر شدم می‌خواهم در رشته بیولوژی تحصیل کنم

ویکتوریا با این تست نه تنها از دانشمندان بزرگی چون بیل گیتس و استفان هاوکینگ پیشی گرفته بلکه ازافرادی چون سیگموند فروید، (ضریب هوشی ۱۵۶)، ناپلئون بناپارت (ضریب هوشی ۱۴۵) و هیلاری کیلینتون(ضریب هوشی ۱۴۰) باهوش تر محسوب می‌شود.تنها دو درصد از افراد جهان ضریب هوشی بالای ۱۴۸ دارند و ضریب هوشی میانگین و نرمال ۱۰۰ است. ویکتوریا تنها کودکی است که در تست منسا شرکت کرده و به این امتیاز جالب توجه دست یافته است. او می‌گوید:«من واقعا از علم لذت می‌برم و دوست دارم همه چیز را تجربه کنم اما در عین حال عاشق بازی کردن و ورزش کردن هم هستمیکی دیگر از باهوشترین افراد روی کره زمین یک نوجوان هندی میباشد

دوربين روي يک پسر بچه هفت ساله زوم مي‌كند. در يک اتاق ساده که شباهت زيادي به اتاق جراحي ندارد، دستان کوچک يک کودک هندي همانند دست يک جراح با تجربه حرکت مي‌کند. نفس‌ها اما در سينه افراد خانواده دختر جواني که دستانش به خاطر حادثه سوختگي به هم چسبيده، حبس شده است. کسي باورش نمي‌شود و همه کساني که از تلويزيون اين صحنه را مي‌بينند اين رويداد برايشان بيشتر شبيه يک شوخي است اما حقيقت دارد. پسر سبزه کوچولو همان نابغه‌ترين فرد جهان است که با داشتن‌ آي‌کيو 146 از انيشتين سبقت گرفته و تبديل به باهوش‌ترين فرد روي كره زمين شده است.

«اكريت» معمولي نيست

16 سال پيش در يک دهکده دورافتاده در هند به نام هيماچال، پسري به دنيا آمد که به عقيده مادرش با خيلي از بچه‌هاي ديگر دهکده تفاوت داشت.

راکشا مادر اين نابغه جهان است که وقتي در مورد او صحبت مي‌کند ذوق عجيبي در چشم‌هايش پيداست. او با يک غرور فوق‌العاده اينطور پسرش را توصيف مي‌کند: از همان کودکي مي‌دانستم که راکشا خيلي متفاوت است. وقتي دو سال بيشتر نداشت، توانست حروف الفبا را ياد بگيرد و ما راکشا را در وصل کردن حروف و ساختن کلمه آموزش داديم و با ناباوري متوجه شديم که راکشا استعداد فوق‌العاده‌اي در يادگيري دارد.

مادر «اكريت» يکي از عکس‌هاي دوران دبستان راکشا را نشان مي‌دهد و با يک غرور خاصي ادامه مي‌دهد: وقتي «اكريت» در کلاس دوم بود به راحتي از عهده امتحانات کلاس پنجم بر مي‌آمد و همينطور که سنش بالاتر مي‌رفت ما فهميديم که او حتي توانايي جواب دادن به يکسري سوالات تخصصي در مقطع ليسانس را هم دارد. همه اينها باعث شد که به يقين برسيم «اكريت» يک نابغه است. در سني که به‌طور طبيعي همه کودکان حروف الفبا را ياد مي‌گيرند «اكريت» کتاب‌هاي شکسپير مطالعه مي‌کرد.

اين نابغه جهاني در پنج سالگي کتا‌ب‌هاي طبي جمع‌آوري مي‌کرد و يک کتابخانه کوچکي هم ترتيب داده بود. يک‌سال بعد او براي آموزش و مدارک رسمي در مدرسه ثبت‌نام کرد و همزمان به تدريس انگليسي و رياضيات به ديگران پرداخت.

کودکي که شکسپير را مي‌فهميد

در روستايي که «اكريت» در آن زندگي مي‌کند او را به نام پسر معجزه مي‌شناسند و علت اين نامگذاري به خاطر اولين تجربه موفق جراحي او در هفت سالگي بود. سال گذشته از«اكريت» در يک برنامه تلويزيوني دعوت شد و مجري برنامه از او پرسيد که آيا او قادر به فهم کتاب‌هاي شکسپير در چهار سالگي بوده است؟ «اكريت» در جواب مي‌گويد: «بله آن را کاملا مي‌فهميدم به همين دليل هميشه مي‌خواندمش.»

«اكريت» در سنين خردسالي علاقه شديدي به مبحث علوم و کالبد شکافي داشت. وقتي دکترهاي محلي متوجه علايق او شدند به وي اجازه دادند تا در شش سالگي شاهد انجام عمليات جراحي در بيمارستان باشد. بعد از اين کار او بيشتر تشويق شد و در تمام زمينه‌هاي مرتبط به موضوع طبابت تا جايي که در توانش بود مطالعه مي‌کرد. وقتي خانواده‌اي فقير در همان دهکده از استعداد ذاتي او خبردار شدند، از او خواستند تا عملي را روي دختر خردسال‌شان به‌طور مجاني انجام دهد که اين عمل با موفقيت کامل به دست او به پايان رسيد.

بعد از آن عمل «اكريت» به نابغه طبابت در هندوستان شهرت پيدا کرد و گاه و بيگاه همسايه و آشنا و غريبه براي مداوا و مشاوره به او مراجعه مي‌کردند. در 11 سالگي «اكريت» به خاطر نبوغ خود در دانشگاه پنجاب پذيرفته شد و بدين ترتيب او عنوان جوان‌ترين دانشجو دانشگاه‌هاي هندوستان را نيز به خود اختصاص داد. در پايان همان سال براي مشارکت و مشاوره در مسائل تحقيقاتي پزشکي به همکاري دانشمندان و علماي برجسته به دانشگاه سلطنتي انگلستان در لندن از او دعوت شد.

تا راه درمان را نيافتي به خانه بازنگرد

اين نابغه جوان آرزوهاي زيادي دارد که يکي از آنها يافتن راهي براي مبارزه با سرطان است. «اكريت» خاطره‌هاي دردناکي از مردماني که مبتلا به سرطان بوده و بر اثر فقر در گوشه و کنار خيابان جان مي‌دادند در ذهنش مانده است.

او مي‌گويد: من از ديدن اين صحنه‌ها خيلي رنج مي‌برم و به همين دليل مي‌توانم بگويم که انگيزه اصلي من براي طبابت و مخصوصا سرطان همين خاطرات تلخ است که مي‌خواهم راهي براي کمک به اين انسان‌ها پيدا کنم. اما پيدا کردن درمان سرطان تنها راهي است که «اكريت» مي‌تواند به سوي خانواده‌اش برگردد زيرا خانواده او شرط بازگشتش به خانه را يافتن درمان سرطان گذاشته‌اند.

پدر «اكريت» مي‌گويد: تا زماني که «اكريت» درماني براي سرطان نيافته حق بازگشت به خانه و سرزمين خود را ندارد و بايد در غربت به‌سر کند.

در حال حاضر «اكريت» به‌طور همزمان در رشته‌هاي گياه‌شناسي، جانور‌شناسي و شيمي در مقطع ليسانس درحال تحصيل است و او اميدوار است تا روزي در دانشگاه هاروارد به ادامه تحصيل پرداخته و به اخذ مدارک و همچنان دانش بالاتر دست يابد و مهم‌تر از همه با يافتن درمان سرطان به آغوش خانواده‌اش بازگردد.یکی دیگر از عنوان باهوش ترین دنیا

متعلق به Kim Ung Yonga است که در سن 4 سالگی قادر به حل مسئل ریاضی انتگرال بود

این مرد کره ای رکورد گینس را با IQ 161 به نام خود ثبت کرده است. آزمایش IQ این نابغه در دانشگاه سندفورد انجام شده است . Kim Ung قادر است به زبان های آلمانی، ژاپنی، کره ای و انگلیسی صحبت کند.

Kim Ung در 8 مارس 1962 متولد شد و پدر و مادر او هر دو پروفسور بودند او در سن 16 سالگی مدرک دکترای فیزیک خود را از دانشگاه Colorado StateUniversity گرفت و سپس به کره جنوبی بازگشت و تصمیم گرفت از فیزیک به مهندسی عمران تغییر رشته دهد و در نتیجه مدرک دکترای عمران را نیز کسب کرد

. Kim Ung در کودکی شروع به شعر سرایاندن کرد و نقاش بسیار خوبی نیز بود. Kim در سن 4 سالگی به دانشگاه Hanyang University دعوت شد و شروع به یادگیری فیزیک کرد و تا سن 7 سالگی در این دانشگاه ادامه تحصیل داد. او در سال 1970 و در سن 8 ساگلی توسط NASA به امریکا دعوت شد و در دانشگاه Corodo State University مدرک دکتر گرفت.

او در سال 1974 و زمانی که دانشجوی این دانشگاه بود بعنوان محقق NASA مشغول به کار شد و تا سال 1978 که به کره جنوبی بازگشت با NASA همکاری کرد.